Boty Addidas

Boty Addidas mají dlouholetou tradici. Pochází z Německa ale brzy se dostali do celého světa. Firma Addidas se specializuje na výrobu sportovní obuvi, sportovního oblečení a dalších doplňků na sport. Můžete si tedy pod touto značkou zakoupit sportovní soupravy, funkční prádlo, ale i sportovní tašky, batohy, kabelky, klíčenky, houpací sítě i deštníky. To vše s viditelným logem Addidas.

Pohodlné boty Addidas

Boty Addidas jsou rozděleny podle určení na různé sporty. Je to hlavně fotbal, běh a další outdoorové a indoorové sporty. Technologie této obuvi, je navrhována a vyráběna tak, aby nezatěžovala zdraví sportovců a pomáhala jim stále zlepšovat jejich výkony. Zajímavostí je, že společnost Addidas i Puma mají stejné zakladatele, jsou jimi bratři Drasslerovi.

Na oficiálních internetových stránkách firma Addidas naleznete kompletní síť značkových obchodů, kde si můžete veškeré toto zboží zakoupit. Jen v těchto obchodech naleznete opravdu široký výběr, profesionální servis a další mimořádné nabídky.


Addidas

O stránkách

Na internetových stránkách www.addidas.cz můžete nají oficiální prezentaci firmy Addidas včetně veškerého aktuálně nabízeného sortimentu. Pokud si budete chtít ale některé zboží zakoupit, musíte navštívit kamennou prodejnu Addidas, protože zboží nelze na stránkách objednat.

Addidas

Značka Addidas je jednou z nejoblíbenějších značek sportovního oblečení. Boty i oblečení Addidas všeho druhu můžeme vídat nejen na sportovcích, ale i filmových hvězdách a jiných celebritách. Není se čemu divit, protože Addidas je zárukou…

Boty Addidas

Boty Addidas mají dlouholetou tradici. Pochází z Německa ale brzy se dostali do celého světa. Firma Addidas se…