Katalog Addidas

Katalog Addidas najdete na oficiálních internetových stránkách firmy Addidas. Zboží je zde rozdělené do dvou kategorií, je to Addidas Originál a Addidas Performance. Pánské dámské i dětské oblečení Addidas je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a přitom není příliš drahé. Kromě sportovního oblečení si můžete u této firmy zakoupit také sportovní boty a další doplňky.

Katalog zboží Addidas

Značkové oblečení adidas však najdete také v zásilkových katalozích Quelle a Otto. Tyto katalogy jsou zasílány zdarma svým zákazníkům. Ale i vy si je můžete zdarma nechat zaslat. Stačí vyplnit příslušní formulář na internetových stránkách těchto firem.

Zboží Addidas si samozřejmě můžete také zakoupit ve specializovaných kamenných obchodech se sportovním zbožím a dokonce i v supermarketech Globus nebo Makro. Tato značka bývá prodávána společně se značkami Puma, Reebok či Nike.


Addidas

O stránkách

Na internetových stránkách www.addidas.cz můžete nají oficiální prezentaci firmy Addidas včetně veškerého aktuálně nabízeného sortimentu. Pokud si budete chtít ale některé zboží zakoupit, musíte navštívit kamennou prodejnu Addidas, protože zboží nelze na stránkách objednat.

Addidas

Značka Addidas je jednou z nejoblíbenějších značek sportovního oblečení. Boty i oblečení Addidas všeho druhu můžeme vídat nejen na sportovcích, ale i filmových hvězdách a jiných celebritách. Není se čemu divit, protože Addidas je zárukou…

Katalog Addidas

Katalog Addidas najdete na oficiálních internetových stránkách firmy Addidas. Zboží je zde rozdělené do dvou kategorií,…