Plavky Addidas

Plavky Addidas jsou vždy vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Design je laděn do sportovního stylu a barvy většinou nejsou moc nápadné. Na každém modelu najdete zřetelně zobrazeno logo firmy, nebo alespoň tři bílé pruhy. Přesto, že firma Addidas se zaměřuje na nabídku pro sportovce, najdete v jejím sortimentu kromě sportovních jednodílných a dvojdílných plavek také plavky, bikiny a šortky na pláže.

Plavky Addidas na koupání

Nabídka obsahuje jak pánské, tak také dámské a dětské plavky. Hlavním výrobním artiklem firmy Addidas jsou sportovní boty. Kromě toho nabízí také široký sortiment sportovního oblečení a dalších doplňků. Najdete zde trička, bundy, kalhoty, tepláky, mikiny, sukně, šaty, plavky, ponožky, spodní prádlo, atd. Všechny výrobky Addidas si můžete zakoupit v obchodech se sportovními potřebami, kde jsou nabízeny společně se značkami Nike, Puma, Reebok, apod. nebo si je objednat v časopisech Otto, a Quelle. Autorizovaný obchod Addidas se nachází v každém kraji v naší republice. Úplný seznam těchto obchodů najdete na internetových stránkách firmy.


Addidas

O stránkách

Na internetových stránkách www.addidas.cz můžete nají oficiální prezentaci firmy Addidas včetně veškerého aktuálně nabízeného sortimentu. Pokud si budete chtít ale některé zboží zakoupit, musíte navštívit kamennou prodejnu Addidas, protože zboží nelze na stránkách objednat.

Addidas

Značka Addidas je jednou z nejoblíbenějších značek sportovního oblečení. Boty i oblečení Addidas všeho druhu můžeme vídat nejen na sportovcích, ale i filmových hvězdách a jiných celebritách. Není se čemu divit, protože Addidas je zárukou…

Plavky Addidas

Plavky Addidas jsou vždy vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Design je laděn do sportovního stylu a barvy většinou…