Rukavice Addidas

Rukavice Addidas můžou být brankářské, boxovací, běžecké anebo na běžné nošení v zimě. Brankářské rukavice Addidas jsou speciální kolekcí brankáře české reprezentace Petra Čecha. Jsou vyrobeny tak aby splňovaly požadavky špičkových brankářů. To znamená, že mají anatomický střih pro dobrý cit a svobodu pohybu, dobrou absorpci nárazů a vysokou odolnost proti oděrům.

Teplé rukavice Addidas

Boxerské rukavice Addidas jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, a to především kůže, další speciální materiály zaručují prodyšnost, regulují teplotu a snižují pocení. Zimní rukavice adidas, jsou určeny pro vášnivé běžce, chrání proti chladu a mrazu a přitom jsou velmi elegantní. Logo Addidas se třemi proužky najdete na všech výrobcích a to i na rukavicích. Firma Addidas však nevyrábí pouze rukavice, v její nabídce najdete sportovní oblečení a boty téměř na všechny sporty a také vhodné doplňky. Všechno toto zboží si můžete prohlédnout na oficiálních internetových stránkách firmy a poté si je zakoupit v obchodě se sportovním vybavením.


Addidas

O stránkách

Na internetových stránkách www.addidas.cz můžete nají oficiální prezentaci firmy Addidas včetně veškerého aktuálně nabízeného sortimentu. Pokud si budete chtít ale některé zboží zakoupit, musíte navštívit kamennou prodejnu Addidas, protože zboží nelze na stránkách objednat.

Addidas

Značka Addidas je jednou z nejoblíbenějších značek sportovního oblečení. Boty i oblečení Addidas všeho druhu můžeme vídat nejen na sportovcích, ale i filmových hvězdách a jiných celebritách. Není se čemu divit, protože Addidas je zárukou…

Rukavice Addidas

Rukavice Addidas můžou být brankářské, boxovací, běžecké anebo na běžné nošení v zimě. Brankářské rukavice Addidas jsou…